logo

Pokličite nas na spodnjo telefonsko številko. Odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.
+386 5 756 60 06

Daljši kontaktni podatki

Katern d.o.o.    
 Planina 198    
 6232 Planina    
 Slovenija    
     
Telefon:  +386 5 756 60 06  
Fax:  +386 5 756 60 07  
E pošta:  info@katern-transport.si  

 

   
General manager:
   
Alen Katern

 

 + 386 41 616 823

 

 

alen@ktr.si
Vodja logistike:    
Petra Malavašič

 

 + 386 41 616 612

 + 386 5 620 24 20

 

petra@ktr.si
Disponenti:    
Erik Sluga

 

 + 386 31 713 316

 + 386 5 620 24 26

 

erik@ktr.si
Petra Čuk

 

 + 386 51 311 313

 + 386 5 620 24 23

 

 

 cukpetra@ktr.si

 

 

Mateja Poniž

 

 

 + 386 51 211 017

+ 386 5 620 24 21

 mateja@ktr.si
 Nuša Lavrenčič

 

 + 386 51 236 125

 + 386 5 620 24 24

 

 

nusa2@ktr.si

Računovodstvo:

   
Vesna Šen Slabe

 

 + 386 31 718 478

 + 386 5 620 24 22

 

racunovodstvo@katern-transport.si

 Sanja Djekić

 

 + 386 31 770 854

 + 386 5 620 24 25

 

 

 

sanja@ktr.si

 

 

 

Andreja Smiljanić

 

 

+ 386 51 210 865

andreja@ktr.si

Vzdrževanje in servis vozil:

 

   
Dalibor Katern  + 386 41 740 549 dalibor@katern-transport.si

 

 

   
Internet:  www.katern-transport.si  
Transakcijski račun:  10100-0038247968  
   Banka Koper d.d.  
ID za DDV:  SI24758965  
Davčni zavezanec:  DA  
Matična številka:  1972855

Reference