logo

Pokličite nas na spodnjo telefonsko številko. Odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.
+386 5 756 60 06

Daljši kontaktni podatki

Katern d.o.o.    
Planina 198    
6232 Planina    
Slovenija    
     
Telefon: + 386 5 756 60 06  
     
E pošta: info@katern-transport.si  

 

   
General manager:
   
Alen Katern + 386 41 616 823 alen@ktr.si
Vodja logistike:    
Petra Malavašič

+ 386 41 616 612
+ 386 5 620 24 20

petra@ktr.si

Disponenti:    
Erik Sluga

+ 386 31 713 316
+ 386 5 620 24 26

erik@ktr.si

Maja Medved

+ 386 31 770 976
+ 386 5 620 24 20

maja@ktr.si

Mateja Poniž

+ 386 51 211 017
+ 386 5 620 24 21

mateja@ktr.si

Nuša Lavrenčič

+ 386 51 236 125
+ 386 5 620 24 24

nusa2@ktr.si

Damjana Šinkovec

+386 51 208 603
+386 5 620 24 23

damjana@ktr.si

Računovodstvo:

   
Vesna Šen Slabe

+ 386 31 718 478
+ 386 5 620 24 22

racunovodstvo@ktr.si

Lea Petrič

+ 386 51 235 208

lea@ktr.si

Rosana Rosc

 

rosana@ktr.si

Vzdrževanje in servis vozil:

   
Dalibor Katern + 386 41 740 549 dalibor@ktr.si
     
Internet: www.katern-transport.si  
Transakcijski račun: 10100-0038247968  
  Banka Koper d.d.  
ID za DDV: SI24758965  
Davčni zavezanec: DA  
Matična številka: 1972855

Reference