Kontaktirajte nas

Na nas se lahko obrnete preko e-maila info@ktr.si in spletnega obrazca ali kar direktno na spodnje kontaktne osebe.

 
 
 

Dalibor Katern

+ 386 41 740 549
dalibor@ktr.si

 

 
 
 

Alen Katern


+ 386 41 616 823
alen@ktr.si

Dalibor Katern


+ 386 41 740 549
dalibor@ktr.si

   

Petra Malavašič

+ 386 41 616 612
petra@ktr.si

 
 
 
 
Vodja logistike:

Erik Sluga

+ 386 31 713 316
erik@ktr.si

 

   
Disponenti:

Mateja Žele

+ 386 51 211 017
mateja@ktr.si

 

 

Nuša Lavrenčič

+ 386 51 236 125
nusa2@ktr.si

 

   
Maja Medved

+ 386 31 770 976
maja@ktr.si

 

Martina Ekselenski

+ 386 41 656 279
martina@ktr.si

   
Urška Fidel

+ 386 41 448 160
urska@ktr.si

 

Nuša Šoštarič

+ 386 51 210 973
nusa.sostaric@ktr.si


 

 
 
 

Vodja računovodstva:

Vesna Šen Slabe

+ 386 5 620 24 22
+ 386 31 718 478
racunovodstvo@ktr.si

 

   
 

Sanja Djekić

+ 386 40 640 860
sanja@ktr.si

 

  Damjana Šinkovec

+ 386 31 759 395
damjana@ktr.si

 


 Petra Rebernik Nemgar

+ 386 31 770 854
finance@ktr.si

 
 
 

Naša lokacija

 
 
 
 
 

Podatki podjetja

Katern transport, gradbena mehanizacija, proizvodnja, trgovina in druge storitve d.o.o.

  • Sedež podjetja - Planina 198, 6232 Planina, Slovenija
  • Skladišče - koordinate: 45.825935, 14.236764

Transakcijski računi:

  • Intesa Sanpaolo IBAN: SI56 10100-0038247968
    Swift code: BAKOSI2X
  • SKB: IBAN: SI56 03133-1000233868
    Swift code: SKBASI2X

ID za DDV: SI24758965
Davčni zavezanec: DA
Matična številka: 1972855

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.